fbpx
+904882143030 info@batmanyasam.com.tr P/C: 08:00-17:00 CT: 13:30

Yaşam’dan Anlamlı Yıl Dönümü Kutlaması

Özel Batman Yaşam Hastanesi 16. Yıl Dönümünde kutlama yapmak yerine koruma ve bakım altında olan çocuklarla bir araya geldi.

Son zamanlarda doktor kadrosu ve hastanenin yenilenen fiziki koşulları ile oldukça konuşulan Yaşam Hastanesi bu sefer de yıl dönümü kutlaması yerine Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altında olan çocuklarla, düzenlediği yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Pandemiden dolayı 2 yıldır kuruluş yıl dönümü kutlaması gerçekleştirmeyen Özel Batman Yaşam Hastanesi bu yıl da kutlama yapmama kararı alarak bunun yerine koruma ve bakım altında olan çocuklara yemek organizasyonu düzenleyerek destek olmayı tercih etti.

Etkinlik ile ilgili konuşan Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç: “Bugün burada Batman Yaşam Hastanesi’nin 16. kuruluş yıl dönümünü beraber kutlamak için toplandık. Uzun yıllardır Batman’a değer katmayı birinci öncelik olarak gören Dinç Ailesi ve 16 yıldır sağlık hizmeti veren Özel Batman Yaşam Hastanesi olarak; memleketimize ve insanlarımıza sağladığımız her şey için son derece gururluyuz.

16 yıldır hizmet veriyoruz, hastanemizde binlerce çocuk dünyaya geldi, belki 100 binlerce insanımız tedavi oldu. Hep daha iyi bir sağlık hizmeti vermeyi, daha konforlu bir hastane sunmayı planladık. Konusunda uzman doktorlar ve sağlık hizmetini en yüksek gayretle sunan personelimizle her zaman hasta ve hasta yakınlarını mutlu etme gayreti içerisinde olduk. Hemen hemen her yıl teknolojik yatırımlar yaptık. Fiziki şartları, yatak sayısı ve odalarımızı her dönem yeniledik, geliştirdik. Daha iyi sunuma daha iyi bir hastane olma gayretimiz her daim devam etti. Bugün fiziki şartları tıbbi kadrosu ve teknolojisi ile Batman Yaşam Hastanesi olarak bölgede sayılı hastaneler arasında olduğumuzu gururla söylemek isterim.

Bu yıl farklı bir yıl dönümü kutlaması yapalım istedik. Yönetim Kurulumuza çocuklarımızla bir yemek organizasyonunda bir arada olma önerisi gelince, bundan daha güzel bir etkinlik olamaz diye düşündük. Çünkü geleceğin iş insanları, sanatçıları, akademisyenleri ve başarılı insanlarıyla her zaman yemek yeme fırsatımız olamaz diye düşündüm. Hem geleceğimizi şekillendirecek çocuklarımıza farklı bir akşam yaşatmak, hem de bu güzel etkinliğe vesile olmak bizler için muhteşem bir yıl dönümü kutlamasıdır.” ifadelerinde bulundu.