+904882143030 info@batmanyasam.com.tr P/C: 08:00-17:00 CT: 13:30

Yaşam Hastanesi’nden Anne Adaylarına Süt Desteği

Yaşam Hastanesi, Batman Belediyesi’nin ‘Anneye Süt Bebeğe Can’ Projesine Destek Verdi

Batman Belediyesi, tarafından başlatılan ve anne adayları tarafından oldukça memnuniyetle karşılanan ‘Anneye Süt Bebeğe Can’ projesine Özel Batman Yaşam Hastanesi, 3 bin litre sütle destek verdi.

Yaşam Hastanesi, Batman Belediyesi’nin önemli sosyal sorumluluk projesi olan ‘Anneye Süt Bebeğe Can’ı desteklemek amacıyla projeye sponsor olmuştu. Batman Belediyesi tarafından yürütülen proje kapsamında anne adaylarına ücretsiz olarak verilen sütlerin sponsoru olarak, Yaşam Hastanesi, anneler ve bebekler için toplam 3.000 litre süt desteği verdi.

Yaşam Hastanesi Genel Müdür’ü Burhan Dinç: “Batman Belediyesi’nin ‘Anneye Süt Bebeğe Can’ projesinin başarılı bir şekilde sona erdiğini görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu projenin, sağlıklı bebeklerin ve annelerin yaşamına önemli katkılarda bulunduğuna tanık olduk. Yaşam Hastanesi olarak, toplum sağlığına olan katkımızın devam etmesi için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Yeni projeler ve iş birlikleriyle sağlık alanında daha fazla başarıya ulaşmayı hedefliyoruz. Toplumsal farkındalığı artırmak ve sağlıklı yaşamı teşvik etmek adına önemli adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi.