fbpx
+904882143030 info@batmanyasam.com.tr P/C: 08:00-17:00 CT: 13:30

Yaşam Hastanesi Standına Büyük İlgi

YAŞAM HASTANESİ BİLİŞİM KONGRESİNE SPONSOR OLDU

Günümüzde teknoloji her geçen gün daha da gelişiyor. Şüphesiz her teknolojik gelişme de doğrudan sağlık sektörünü etkiliyor. Sağlık sektörü için de önemli bir etkinlik olan Uluslararası Bilişim Kongresi 2022’ye Yaşam Hastanesi sağlık sponsoru oldu.

Batman’ın öncü sağlık kuruluşlarından Yaşam Hastanesi, teknolojiye yaptığı yatırımlarla dikkatleri çekiyor. Yeni binası ve teknolojik sağlık cihazları ile hastalara verdiği hizmeti her geçen gün genişleten Yaşam Hastanesi, bilim insanlarını buluşturan Uluslararası Bilişim Kongresi 2022’ye sağlık sponsoru oldu.

Batman Üniversitesi ev sahipliğinde 17-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenen kongrenin ana teması Dijital Dönüşüm ve Siber Güvenlik oldu. Valilikler, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör ve kamu hastaneleri ile üniversitelerin bilişim profesyonellerinin yanı sıra akademi dünyasından katılımların yapıldığı kongre, Batman ve Hasankeyf’te fiziksel ve sanal katılımlı olarak gerçekleştirildi.

Sağlık sponsoru olan Yaşam Hastanesi kongrenin en yoğun standı oldu. Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hulusi Şahin, İl Emniyet Müdürü Köroğlu Kıraç ve İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Pamukçu’nun da ziyaret ettiği stantta Yaşam Hastanesi hakkında bilgiler verildi.

Batman’ın tanıtımına ve gelişimine katkı sağlayan her türlü projeye destek olan Yaşam Hastanesi kongrenin kapanış gününde ise sponsorluğu nedeniyle ödül aldı.