fbpx
+904882143030 info@batmanyasam.com.tr P/C: 08:00-17:00 CT: 13:30

Yaşam Hastanesi Sks’de Birinci

Yaşam Hastanesi Başarı Geleneğini Bozmadı

Özel Hastaneler Arasında Lider Yeniden Yaşam Hastanesi

Yaşam Hastanesi, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesinde 100 üzerinden 94.59 puan alarak Batman’daki hastaneler arasından birinci oldu.

Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Akreditasyon ve Çalışan Hakları Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan Sağlıkta Kalite Standartları değerlendirmesinde geçtiğimiz yıl da yüksek puan alan Yaşam Hastanesi, hasta memnuniyeti odaklı politikaları ile Batman’da dikkat çekiyor.

Yaşam Hastanesi Genel Müdürü Burhan Dinç: “Her zaman daha iyisi için kendimizi sürekli ölçüyor, analiz ediyor ve değerlendiriyoruz. Her zaman daha iyi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz, kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Bu büyük başarı için hastanemizde görev alan tüm ekip arkadaşlarımızın rolü çok büyük. Hastanemizdeki sağlık hizmetlerini kalite standartları çerçevesinde özenle sunan ve değerlendirme sürecinde büyük katkı sağlayan başta Başhekimimiz Dr. Cevdet Demirdağ’a, diğer sağlık yöneticilerimize ve Kalite Birim Sorumlumuz İlknur Alan’a emekleri ve gayretleri için teşekkür ederim” dedi.