fbpx
+904882143030 info@batmanyasam.com.tr P/C: 08:00-17:00 CT: 13:30

 

Sorularınıza aşağıdan cevap bulabilirsiniz.!

Hastanenizdeki Check-Up seçenekleri neler?

Periyodik sağlık kontrolleriniz Check-Up danışmanları eşliğinde yaş, cinsiyet, meslek ve yaşam standartlarınıza uygun özel programlar, uzman doktorlarımız ile birlikte belirlenmektedir. Check-Up seçeneklerimiz için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kontrol muayene süreleri ne kadar?

Türk Tabipleri Birliği ve Sağlık Bakanlığı uygulamaları kapsamında 10 gün olarak uygulanmaya başlanan kontrol muayenesi süresi, hizmet alınan ilk gün dahil olarak hesaplanmaktadır.

Hastaneyle ilgili geri bildirimi nasıl bildirebilirim?

Aldığınız sağlık hizmetine ilişkin görüş, öneri, teşekkür ve şikayet başvurularınızı bizzat hastanelerimizde bulunan Hasta Hakları birimlerimizde yapabilir. Hasta iletişim birimine birebir gelip görüşebilirsiniz. Hasta iletişim birimimize (488) 214 30 30 nolu numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizden iletişim bölümündeki geri bildirim formunu doldurabilirsiniz. Hasta iletişim uzmanımız tüm geri bildirimleriniz ile ilgili size geri dönüş sağlayacaktır

Kişisel bilgilerim/sonuçlarım paylaşılıyor mu?

Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği hastalarımıza ait kişisel ve sonuç bilgileri kendileri dışında kimseyle paylaşılmaz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında haklarınıza ve verilerinizin işlenmesine dair detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olduğunuz bölümler hangileridir?

SGK ile anlaşmamız bulunmaktadır. Anlaşmalı kurumlar hakkında detaylı bilgiye bize telefonla veya iletişim formlarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.