fbpx
+904882143030 info@batmanyasam.com.tr P/C: 08:00-17:00 CT: 13:30

2006 yılında Batman’da kurulan ve sağlık alanında mükemmeliyet ve güven vizyonunu benimseyen Yaşam Hastanesi, 14 bin metrekarelik kapalı alanı kapsayan sekiz katlı, tam donanımlı modern bir yapıda hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana 17 yıl geçmesine rağmen, hasta odaklı ve güler yüzlü yaklaşımıyla bölgede öne çıkmaktadır. Akademik kadrosu, teknolojik donanımı ve hasta ile çalışan merkezli yaklaşımı sayesinde bilgi, birikim ve deneyimini birleştirmektedir.

Hastanemizin 112 yatak kapasiteli, 19 yetişkin ve 18 yenidoğan yoğun bakım üniteli, 5 tam donanımlı ameliyathaneli yapısı ile uzman hekim kadrosu en önemli gücümüzü oluşturmaktadır. Ayrıca Medikal Estetik Merkezi, gelişmiş laboratuvar olanakları, son teknoloji görüntüleme sistemleri ve yenilikçi tanı ile tedavi yöntemleriyle 16 yıldır hastalarımıza üstün hizmet sunmaktadır.

Hastanemiz, sağlık ve konforu bir araya getiren özel çocuk, suit, konfor ve king suit oda konseptleri ile yenilenmiş binası içinde hastalarını ağırlamaktadır. Ayrıca, özel doğum sonrası yürüyüş alanı gibi imkanlarla da hastalarımızın rahatını düşünmekteyiz.

Yaşam Hastanesi, sadece hastane içinde değil, dışında da hizmetlerini sürdürebilmek adına spor ve bilinçlenme odaklı sosyal sorumluluk projeleri geliştirmektedir.

Ankara’da butik hastane modeliyle de faaliyet gösteren hastanemiz, Uluslararası Hasta Hizmetleri alanında da hizmet vermektedir. Irak’ın Duhok şehrinde de bir ofisimiz bulunmakta, bu ofis aracılığıyla hastalarımıza bilgilendirme ve tedavi planlaması hizmetleri sunmaktayız.

Misyon

Yaşam Hastanesi olarak amacımız, mükemmeliyeti hedefleyen ve sürekli gelişime açık bir sağlık hizmeti sunmaktır. Bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip ederek, mesleki bilgi ve becerilerimizi sürekli geliştirmekteyiz. Bütüncül bir yaklaşımla sağlığın korunmasına, geliştirilmesine ve sürdürülmesine odaklanırken, hasta ve çalışan güvenliği ile memnuniyetini artırmayı esas alıyoruz. Ulusal ve uluslararası standartlarda, güvenilir ve etik ilkelerle donatılmış hizmetlerimizle öne çıkmayı hedefliyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz; etik ilkeler ve kalite standartları çerçevesinde, bilimsel ve teknolojik gelişmelere ayak uyduran bir sağlık kurumu olmaktır. Hasta ve çalışan güvenliğini önceliklendiren, hasta haklarına saygılı, nitelikli sağlık çalışanlarıyla hizmet vermek bizim için önemlidir. Sürekli eğitim ve gelişimle toplumun yararını gözeterek etkin, verimli ve güvenilir bir sağlık hizmeti sunmak, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek temel amacımızdır.

Değerlerimiz

İnsan Odaklılık: Her zaman önce insanı düşünüyoruz.

Empati: Hastalarımızın ve çalışanlarımızın yerine kendimizi koyuyoruz.

Erişilebilirlik: Herkes için ulaşılabilir olmayı amaçlıyoruz.

Problem Çözme: Sorunları etkili bir şekilde çözmeye odaklanıyoruz.

Hasta ve Çalışan Memnuniyeti: Memnuniyetleri bizim için önceliklidir.

Güvenlik: Hasta ve çalışan güvenliğini her zaman sağlıyoruz.

Kalite ve Güvenilirlik: Hizmetlerimizde yüksek standartları koruyoruz.

Bilimsellik ve Verimlilik: Bilimsel yaklaşımlarla verimli çözümler üretiyoruz.

Tıbbi Deontoloji ve Etiğe Uyum: Etik kurallara sıkı sıkıya bağlı kalıyoruz.

Takım Çalışması: Birlikte çalışmanın gücüne inanıyoruz.

Bütüncül Yaklaşım: Her yönüyle kapsayıcı bir bakış açısı benimsiyoruz.

Şeffaflık ve Hakkaniyet: Açık ve adil olmayı taahhüt ediyoruz.

Yenilenen Yüzümüzle

17 Yıldır Sağlıklı Yaşam İçin Sizlerleyiz