select
  • Batman Yaşam Hastanesi
  • Batman Yaşam Hastanesi
  • Batman Yaşam Hastanesi
  • Op. Dr. Tahir KAÇAR
  • Op. Dr. Zeynep Burcu ŞEKER

Hakkımızda

2006 yılında kurulan Özel Batman Yaşam hastanesi 5.000 m2 kapalı alanda 37 i si yoğun bakım olmak üzere 75 hasta yatağı, 32 hasta odası, 25 hekim kadrosu, 210 personeli, doğumhanesi ve tam teşekküllü 2 ameliyat odası ile hizmet vermektedir. Özel Batman Yaşam Hastanesi, 22 hekimle 15 branşta toplam 210 personelle tıbbi uzmanlığı, deneyimi ve güçlü teknolojik altyapısı ile güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

Özel Batman Yaşam Hastanesinde Acil, Anestezi ve Reanimasyon, Beyin Cerrahi,Cildiye, Diyetisyen, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Radyoloji,  Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji Göğüs Hastalıkları ile güler yüzlü sağlık hizmeti verilmektedir.

Modern cihazlar ile donatılmış Radyoloji ünitemizde 1,5 tesla MR cihazı, 4 boyutlu ultrasonografi, renkli Dopler Ultrasonografi, Dijital Röntgen, Tomografi ve Skopi hizmetleri verilmektedir.

Laburatuvarlarımızda klinik Biyokimya, Hematoloji,Hormon,Mikrobiyoloji ve Seroloji testleri büyük bir titizlikle çalışılmaktadır.

2 masalı ameliyathanemizde gerek açık gerekse kapalı tüm güncel ameliyatlar başarılı bir şekilde teknolojinin tüm imkanları kullanılarak yapılmaktadır.

Özel Batman Yaşam Hastanesindeki doğumhanede, tüm doğum hizmetlerinin ev ortamında verileceği özel doğum odaları mevcuttur.Gerekli durumlar için bu bölümlerden ameliyathaneye direkt geçiş imkanı sağlanmaktadır.


18 küvöz kapasiteli yenidoğan yoğunbakım ünitesi , 15 yataklı erişkin yoğunbakım ünitesi ve 4 yataklı kroner yoğun bakım ünitelerimiz yenilenmiş ve son teknolojiyle donatılmıştır. 


Hasta odalarında hemşire ile direkt haberleşmeyi sağlayan hemşire çağrı sistemi, merkezi tıbbi gaz sistemi, hastanın her türlü pozisyonunu kendi kendine almasını mikroişlemcili elektronik hasta yatakları bulunmaktadır. 24 saat sıcak su, tv, ve internet erişimi mevcut olup konforlu bir hizmet sunulmaktadır.


Acil servisimiz deneyimli ekibi ile tüm uzman hekim icapçılığında 24 saat hizmet vermektedir.

Hasta ve hasta yakınlarının faydalanabileceği otopark, kafeterya ve ibadet alanı gibi sosyal alanlarımız mevcuttur. 

Özel Batman Yaşam Hastanesi

Modern Sağlık Hizmetleri


Özel Batman Yaşam Hastanesi
Modern Sağlık Hizmetleri

Copyright © 2014 Özel Batman Yaşam Hastanesi