select
  • Batman Yaşam Hastanesi
  • Batman Yaşam Hastanesi
  • Batman Yaşam Hastanesi
  • Op. Dr. Tahir KAÇAR
  • Op. Dr. Zeynep Burcu ŞEKER

Kalite Politikamız

 

Özel Batman Yaşam Hastanesi olarak;
Hastalarımızın ve çalışanlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılayan ve çalışanlarımızın çalışmaktan onur ve gurur duyduğu,
Hizmet sunumunda Kalite yönetim sisteminin gereklerine uyan,
Sosyal sorumluluklarının bilincinde topluma en üst düzeyde katkı sağlayan Hastane olmak ana politikamızdır.

MİSYONUMUZ

Hastanemiz, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri bir arada, yakından takip etmeyi, sağlık alanında bilimsel çalışmaları ve performansları ile kendilerini kanıtlamış deneyimli ve uzman kadrolarıyla kalite ve verimlilik esasına dayalı bir sağlık hizmeti sunmayı, hizmetlerinde tıbbi etik kurallarına titizlikle uymayı, açık ve şeffaf olmayı, hasta haklarına saygı duymayı vazgeçilmez olarak görmektedir.
Bunun için, uluslararası kalite ve verimlilik standartlarını sağlamak, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip etmek, çalışanlarının sürekli eğitimi ile bilimsellikle saygınlığını devam ettirmek, insanlık ve sağlık için çalışmak misyonumuzdur.


VİZYONUMUZ
Bilimsellikten ve etik ilkelerden uzaklaşmadan, insanlarımız için sağlık hizmetlerinde kaliteyi, güvenilirliği, şeffaflığı öne çıkararak; insan odaklı bir çalışma sistematiği içinde olmak bizim için çok önemlidir.


Hastalarımızın, hasta yakınlarımızın memnuniyeti, çalışanlarımızın takım ruhu içinde hareket etmesi, hastanemizin sektörde mükemmeliyeti hedefleyen bir kuruluş olarak belirginleşmesi amacımızdır.


Tıbbi alanda, Özel Batman Yaşam Hastanesi olarak bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takipte öncü olmak, sürekli gelişen ve kendini yenileyen dinamik bir yapıyı kurmak ve sürdürülebilir kılmak hedefimizdir.

DEĞERLERİMİZ

·         Dürüstlük

·         Bilimsellik

·         Araştırmacılık

·         Hoşgörü

·         Takım ruhu

·         Yenilikleri Takip Etme  

·         Sorumluluk

·         Duyarlılık

·         Eşitlik


 

Copyright © 2014 Özel Batman Yaşam Hastanesi